ВІД РОЗРАХУНКУ ДО МОНТАЖУ - ГОТОВІ ПРОЕКТИ З «VELA» ОСВІТЛЕННЯМ.

 

Кожен день власники офісної, торговельної, бізнес нерухомості встановлюють світлодіодні системи освітлення, як найвигідніше рішення. Сьогодні це єдиний варіант, який можна і варто розглядати. Вибираючи собі LED освітлення від VELA ™, Ви отримуєте не тільки величезну економію на електриці, але ще і довговічність, пожежну безпеку, максимальну освітленість, точкове фокусування і звичайно гарну атмосферу освітленості яка привертає потік людей і сприяє підвищенню продажів. 

Ваші вітрини, зали магазинів показують товар виключно в «кращому світлі», акцентуючи увагу на перевагах, привертаючи увагу потенційних покупців ...

Головне, розуміти різницю в тому, який товар буде продаватися у Вас. Освітлення залів з побутовою технікою виконується іншими пристроями, ніж освітлення залів з одягом. Принципово інші кольори, інтенсивність, розстановка акцентів по периметру залу. Цьому і навчалися наші фахівці не один рік.

Якщо ви шукаєте LED освітлення «VELA» для автосалону, залу, квартири, магазину, торгового центру, складу, то ви в правильному місці і давайте знайомитися!

 

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО.

 

Повний пакет послуг з освітлення, від простого продажу світильників, LED прожекторів, вуличних ліхтарів до їх установки і підключення. Кожен наш «проект під ключ» представлено на малюнках каталогу vela.ua (http://vela.ua/nashi-proekty), ви можете з ними ознайомитися.

Перед вибором конкретного світильника, ми проводимо світлотехнічні розрахунки, наші фахівці виїжджають на об'єкт, і перевіряють все кілька разів. Нам потрібно знати площу фасаду залу або приміщення, висоту стель, схему проводки, призначення приміщень, чи будуть там перебувати люди або це просто промисловий склад.

 

Цікаво? «РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ» c обладнанням VELA виконується - БЕЗКОШТОВНО.

 

Етапи «проекту під ключ»:

 

1. Чорновий світлотехнічний розрахунок.

2. Розробка електротехнічного проекту.

3. Підбір і постачання устаткування в обумовлені терміни.

4. Монтаж на об'єкті.

5. Постановка художнього світла, в разі необхідності.

Працюйте з професіоналами і збільшуйте свої продажі.

Потрібна розумна консультація? Сьогодні зверніться до наших фахівців через форму контактів, або телефонуйте за телефоном +38 (067) 735-88-10; +38 (099) 262-02-37.

ОСВІТЛЕННЯ ТОРГОВИХ МЕРЕЖ МІНІ-МАРКЕТІВ "БЛИЗЕНЬКО"

ОСВІТЛЕННЯ СУЧАСНОГО «БІЗНЕС-ЦЕНТРА» З ВИКОРИСТАННЯМ ЛІНІЙНИХ СВІТИЛЬНИКІВ

ФАСАДНЕ ОСВІТЛЕННЯ «БІЗНЕС-ЦЕНТРА» З ВИКОРИСТАННЯМ ФАСАДНИХ СВІТИЛЬНИКІВ І RGB ПРОЖЕКТОРІВ

ОСВІТЛЕННЯ ТОРГОВОГО ЗАЛУ СУПЕРМАРКЕТУ З ВИКОРИСТАННЯМ ТРЕКОВИХ СИСТЕМ.

ОСВІТЛЕННЯ ХОЛЛУ ТОРГОВОГО ЦЕНТРУ

ОСВІТЛЕННЯ БУТІКІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ТРЕКОВИХ СИСТЕМ.