Жарти жартами, але наша компанія дійсно виробляє і продає якісне світлодіодне обладнання, яке в ціновому еквіваленті можна порівняти з мрією. Спочатку це здавалося неможливим, але ми створили таку техніку, яку хочеться купувати собі, хочеться рекомендувати своїм знайомим, а також користуватися нею протягом багатьох років. Знайти все, що треба для освітлення будинку або інших об'єктів можна у нас в каталозі нашого Інтернет - магазину. ( http://vela.ua/ )

ХТО МИ?

Група професіоналів, сертифіковані світлотехніки зі стажем, які об'єднали свої зусилля, щоб створити новий бренд з якісною продукцією і зайняти своє місце на ринку світлодіодів в Україні. Бренд - новий, йому лише 3 роки (на 2018 рік), а до цього більше десятка років ми займалися продажами ламп, люстр, промислового і аварійного освітлення, а також відповідали за системи монтажу. Ми вирішили, що майбутнє належить свілтодіодам і зробили свій остаточний вибір - займатися тільки світлодіодами. З кожним роком кількість звернень до LED світильників росло, обсяги замовленої і проданої продукції збільшувалися, а все нові світлодіоди знаходили своїх покупців. Ми вважаємо, що це стало можливим завдяки саме тим перевагам, які VELA акумулювала в собі і тепер може запропонувати своїм клієнтам.

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС?

- Ми спеціалізована компанія. Наш профіль - тільки світло. Ми не розпорошуємо нашу увагу, ми концентруємося тільки на те, в чому розбираємося добре, і розвиваємося в бізнесі кожного дня. Як виготовлення обладнання, так і відносини із замовником у нас знаходяться в списку пріоритетів. Дана стратегія подобається нам, і нашим клієнтам. Вони впевнені в продукції, а ми впевнені, що вони задоволені покупкою.

- Ми випускаємо потрібний, корисний продукт. Світлодіодне освітлення не тільки найяскравіше, але ще і найекономніше на сьогоднішній день. Ціни на електрику зростають, тому всі шукають альтернативи. Як ж зменшити свої рахунки за електрику? Просто - світлодіоди! Але, якщо ви вибираєте собі світлодіоди, то краще купувати красиві, надійні, акуратні та з гарантією. Саме такий продукт знаходиться в нашому асортименті. Він потрібний, він корисний, він економний, він безпечний. Ось чотири причини для покупки в VELA.

- Широкий асортимент. Тут є власне лампи для дому, готові зібрані світильники, прожектори, захищені промислові зразки світла, довгі лампи-трубки Т8, трекові системи для торгових залів, офісні накладні та вбудовані світильники, навіть аграрні фітосвітильнікі для рослин і теплиць. Ми розробляємо і виробляємо те, чого потребують замовники. Якщо не знайшли своєї продукції в нашому асортименті? Зв'яжіться з нами і уточніть!

- Гнучкі умови, гнучкі ціни. Кожен клієнт важливий для нас, і ми готові вислухати ваші умови. Оптовий покупець або роздрібний клієнт для нас однаково важливі. Кожен з них отримує свою ціну, яка для нього буде адекватною. Ми готові співпрацювати навіть за особливими умовами, в залежності від обсягів і регулярності замовлень. Оскільки це довгострокові відносини, то почати їх варто вже зараз. 

- Ми змінюємося разом з ринком. Технології, техніка, виробництво не стоять на місці, і кожен день з'являється щось нове. Ми збираємо всю інформацію, аналізуємо її і вносимо зміни в дизайн, форму або комплектування. Наша мета - краща якість за адекватні гроші. Якщо завтра на ринку з'явиться якісна новинка, то післязавтра вона буде в ваших руках. Ми з радістю надамо вам право бути першим користувачем. Так було з трековими системами недавно, а сьогодні повторюється з фітосвітильникамі для рослин.