На всю продукцію в нашому Інтернет магазині (https://vela.com.ua/ ) діє гарантія, яка підтверджує відсутність дефектів фабрики виробника, працездатність і відповідність даного товару європейським і українським стандартам. Гарантійний термін складає від 1 року до 5 років, в залежності від сервісної політики виробника. Під час цього терміну Ви отримуєте безкоштовне гарантійне обслуговування в сервісних центрах, авторизованих виробником, на території України. Також, якщо в гарантійний період товар вийшов з ладу і не може більше експлуатуватися, надайте нам документ, що підтверджує покупку виробу, і ми замінимо його на такий же або аналогічний.

При отриманні продукції, завжди перевіряйте комплектацію. Перевіряйте сам товар на складі перевізника в момент отримання: цілісність упаковки, чи немає слідів від падіння, вм'ятин, потертостей. Транспортні компанії перевозять безліч вантажів, в дорозі і при завантаженні-вивантаженні може трапитися всяке. Зафіксуйте пошкодження разом з представником перевізника і обов'язково повідомте менеджеру інтернет-магазину за телефонами, вказаними в шапці.

Гарантія не поширюється якщо:

  • є механічні або інші пошкодження, деформація товару;
  • пошкодження в результаті стихійних лих (природних явищ);
  • пошкодження, викликані аварійним підвищенням або пониженням напруги в електромережі або неправильним підключенням до електромережі;
  • була змінена електрична схема або внутрішня комутація;
  • порушені правила використання, викладені в паспорті експлуатації на виріб;

Повернення і обмін товару:

Повернення і обмін товарів, придбаних в інтернет магазині vela.com.ua здійснюється згідно з умовами, регламентованими Законом України «Про захист прав споживачів», згідно з яким покупець може повернути куплений товар протягом 14 днів з дня покупки.

Повернення або обмін відбувається якщо:

  • збережений товарний вигляд і споживчі властивості товару;
  • збережені всі аксесуари, компоненти і комплектуючі;
  • в заводській упаковці і при наявності товарного чеку.

У цьому випадку клієнт оплачує зворотну доставку згідно з діючими тарифами компанії перевізника. У разі гарантійного повернення магазин https://vela.com.ua/  бере на себе зобов'язання по оплаті вартості витрат пов'язаних з пересиланням товару. Так як ми працюємо тільки з надійними перевіреними європейськими постачальниками, практика показує, що гарантійні випадки відсутні. Весь товар, перед відправкою, проходить контроль і огляд на наявність пошкоджень. Співробітники складу ретельно упаковують товар, захищаючи його від пошкоджень під час транспортування по Україні.