Переїзд і новосілля - важливі події в житті будь-якої сім'ї. Люди змінюють квартири, будують свої будинки, роблять ремонти в орендованих офісах. І рано чи пізно доводиться або купувати, або міняти світильники. На ринку така велика кількість ламп, люстр, бра і торшерів, щоб в них можна легко заплутатися. Тому ми вирішили розповісти, як вибрати світильники, щоб вони були придатними, яскравими, красивими елементами вашого інтер'єру. Переходимо до найсмачнішого.

Вибір світильника

Ось ремонт наближається до кінця, закінчуються внутрішні оздоблювальні роботи, фарбуються стіни, заноситься розібрана меблі, і ви намагаєтеся вгадати, яке же світло підійде саме в цю кімнату. Раніше не було такого розмаїття всього. Звичайна кришталева люстра представляла собою немислиму розкіш. Всі намагалися купити саме кришталь, а ще краще, чеський кришталь.

Сьогодні велика громіздка люстра під стелею швидше данина минулому, ніж правило. Ви частіше побачите накладні світильники світлодіодні, підлогові лампи, елегантні бра, і мініатюрні споти в квартирах. Ще краще, якщо вони скомбіновані між собою, доповнюючи один одного і вирішуючи сміливі дизайнерські завдання. Але, люстра, тим не менш, є в багатьох віталень, спальних і кухнях сучасних будинків.

Люстра

Класична форма коло і квадрат, за якою слідують дизайнерські експерименти. Гармонійно вписується в різні інтер'єри завдяки величезній кількості моделей різних стилів: від модерну до HI-TECH. Плафон може бути пластиковий, скляний, дерев'яний, фарфоровий, металевий. Матовий плафон розсіює світло рівномірно, а відкрита люстра світить дуже сильно, особливо, якщо лампочки світлодіодні. Зараз в тренді розумні люстри, які можуть включатися автоматично, працюють з датчиками руху. Плюс, до них продається пульт управління яскравістю і інтенсивністю. Розумнішають не тільки люди, але і пристрої навколо них.

Бра

Варіант настінного світильника, що створює відбите світло. Найчастіше встановлюється з двох сторін від ліжка в спальних кімнатах, або біля жіночого косметичного столика з великим дзеркалом. Бра можуть також встановлюватися в підсобних приміщеннях з низькими стелями. Крім утилітарних функцій, дозволяють прикрашати і оновлювати інтер'єр кімнати. Підбирайте їх за кольором і стилю до меблів, дзеркал, картин на стінах.

Точечні світильники

Точкові світильники ще називаються «споти», що в перекладі з англійської означає «пляму». Прекрасний елемент дизайну і прикраси. Вбудовуються в меблі, підлоги, стелі і дозволяють повертати їх в різні боки. Призначення - направлене світло невеликої яскравості, локальне освітлення меблів, її розмірів, кутів і дверей, шафок. Лінійні світильники - повна протилежність. За допомогою лінійних світильників можна висвітлити більшу площу, і не переживати з приводу дизайну. Найпростіший і дешевий світло для будинку.

Торшери

Декоративний елемент вашого інтер'єру. Дуже рідко буває єдиним джерелом світла, зазвичай доповнюється люстрою і бра. Встановлюють біля ліжок і столів. Створюють м'яку домашню атмосферу. Незвичайні торшери здатні прикрасити вітальню і спальню. Класика вимагає скло і кришталь, а сучасні люди вибирають собі пластик і металеві плафони.

Якщо вам потрібно більше інформації, або ви шукаєте собі особливий нічник, трекові системи, або просто світлодіодні лампочки, то переходіть в інтернет-магазин світильників VELA. Такого сучасного дизайнерського різноманіття ви ще не пробували. Тим більше, що тут є відділ прикладів кімнат. Малюнки скажуть набагато більше, ніж описи до них.