Офіси компаній відрізняються один від одного. Тому підхід до освітлення кожного з них вирішується окремо, враховуючи специфіку бізнесу, інтер’єр приміщення, тип діяльності та стиль самої будови. Через це можуть використовуватися різні світильники для офісу, і вам варто дізнатися, які саме підійдуть до вашого випадку. Тішить одно: купити світильники можна без особливих проблем, для цього є безліч звичайних магазинів, спеціалізованих крамниць та сучасних інтернет-сторінок. Зазначимо, що вибір через Інтернет дає найкращу ціну, можливість порівняти товари, прочитати відгуки та переваги, отримати швидку консультацію по телефону. Ніякого тиску чи докучливих продавців під рукою. Лишилось тепер визначитись з вибором, що саме треба шукати.

Якщо ви шукаєте рівномірне освітлення для всього приміщення, то тут варто обирати вбудовані світильники світлодіодні. Їх можна почепити як за модульні стелі, так і приєднати до гіпсокартонних панелей. Вбудовані моделі можуть бути у вигляді панелей з тонкими LED стрічками, або зі скляними довгими лампами T8. Їх головна перевага в тому, що не потрібно міняти зовсім нічого в офісі, якщо подібні панелі вже стояли у вас. Розміри йдуть стандартні - світильники «Армстронг», у вигляді квадрату, зі стандартним підключенням. Величезна економія електрики, проста і зручна заміна, висока якість світла, безпека для приміщення та людей. Отже, в першу чергу, для офісних потреб, обирають саме вбудовані світильники світлодіодні.

Альтернативна можливість для офісного освітлення – підвісні світильники. Якщо у вас високі стелі, то немає сенсу встановлювати вбудовані лампи. Краще спустити їх нижче до робочого столу людини, щоби йому було видно краще папери та завдання, щоби він міг концентруватись на своїй роботі, а не втомлюватись від неї, якщо йому бракує світла. Крім цього, підвісні моделі дозволяють об`єднувати їх в спільний малюнок, ви можете кріпити їх один за другим в суцільну лінію чи квадрати на робочими місцями декількох людей. Але, уважно подивіться на корпус, адже через свої розміри він може мати проблеми з відводом тепла. Хоча LED лампи не виділяються настільки багато тепла, як лампи колишнього покоління, все одно переконайтесь, що перед вами модель з великими отворами для виходу теплого повітря.

Третій варіант, використати перевірені трекові системи. Це спеціалізовані LED світильники для торгових приміщень, тому що офіси також мають комерційне призначення, чи не так? Люди збираються там, щоби заробляти гроші. Власник отримує прибутки, а персонал – заробітну плату. Коли виправдано використовувати треки? В тому випадку, якщо у вашу офісі є що підкреслити! У вас є перелік нагород, стенд з продукцією, велика шафа з документами підвищеної важливості. Це все можна підкреслити, виокремити за допомогою рухомих трекових систем. Створюється окрема зона, яка чіпляє вашу увагу з моменту заходу в офіс. Також трекові системи будуть виправдані, якщо офіс займається поставками косметики, приладів по догляду за тілом чи коштовностей. Відвідувачі салонів краси, клієнти та власники бачать подібні світильники кожен день і для них буде приємно та звично бачити такі самі інтер`єри у своїх постачальників. Це то, що стосується саме треків.

Але, який варіант ви собі не обрали, важливо дотримуватись наступних правил: освітлення має бути рівномірним у великому приміщенні та достатнім для повсякденної роботи. Краще обрати надійні та якісні лампи, які не потребують обслуговування, не бояться регулярних вимикань електрики в мережі, безпечні, які становлять загрозу для людини. Саме тому ми радимо всім власникам бізнесу переходити на LED. Добре, що сьогодні вже є моделі, форми и розміри, щоби задовольнити будь-які дизайнерські чи господарські потреби. Є можливість обрати самі оптимальні та розумні варіанти. А якщо вам потрібна професійна консультація, то звертайтесь до спеціалістів, які переобладнали на світлодіоди вже сотні офісних будівель по всій Україні.